تعاونی توسعه و عمران و انصار سپاشهر

فهرست مطالب

معرفی شرکت توسعه و عمران و انصار سپاشهر

شرکت تعاونی سازور پایداران ابنیه شهر (سپاشهر)  نام ثبت شده ای این تعاونی است که به تعاونی سپاشهر نیز در منطقه ۲۲ تهران شناخته میشود.

این شرکت تعاونی بدین صورت خود را معرفی میکند که :با توجه به سند چشم‌انداز کشور و قانون برنامه چهارم توسعه کشور با محوریت و رویکرد توسعه پایدار، عدالت اجتماعی و توانمندسازی اقشار متوسط جهت خانه دار شدن و در قالب تعاونی خود را در سال ۱۳۹۷ آغاز نموده است. این مجموعه توانسته است در زمان کوتاهی با تعریف بیش از ۱۷۰ هزار متر مربع پروژه بلند مرتبه در قالب ۸۰۰ واحد مسکونی در غرب تهران (منطقه۲۲) رسالت خود را به فعل دراورد.

شماره تماس کارشناسان ما : ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

مشاورین و متخصصین مجرب در تعاونی سپاشهر

تعاونی سپاشهر با بهره گیری از مشاورین و متخصصین مجرب و کار آزموده در مدیریت پروژه، مهندسی، اجرا و تدارکات ضمن پیاده‌سازی مهندسی ارزش در پروژه‌های خود، توجه زیادی به پیاده‌سازی اصولی حرفه‌ای و مدیریت سبد پروژه‌های خود نموده است و توانسته است با برنامه ریزی‌های بهنگام و نظارت و کنترل‌های مستمر زمان، هزینه و کیفیت و توجه به نقش و جایگاه ذینفعان اثرگذاری بسیار بالایی در سهم تعریف شده‌ی خود، در این صنعت ایجاد نماید که نتیجه آن سطح بالاتری رضایتمندی اعضا و سرمایه گذاران میباشد.

هیئت مدیره تعاونی سپاشهر

عزیزان و مشتریان زیادی این سئوال را میپرسند که تعاونی سپاشهر متعلق به کیست؟ باید در پاسخ سئوال شما گفت که این تعاونی توسط هئیت مدیره مدیریت میشود و متعلق به یک شخص نیست.اساساً شرکت های تعاونی عضو محور هستند و متعلق به یک شخص نیستند اما مدیریت آن ها توسط هیئت مدیره تعاونی انجام میشود

مدیر عامل تعاونی

مدیر عامل تعاونی سپاشهر دکتر حمید عتباتی هستند که از سابقه ای در ساخت هم دارند ، ایشان در گذشته در تعاون شهید همت بوده اند.

پروژه های در حال ساخت تعاونی سپاشهر

تعاونی سپاشهر در حال حاضر در حال ساخت ۵ پروژه‌ای مسکونی میباشد، با نام های: پروژه دیپلمات، پروژه ایران، پروژه کامرانیه، پروژه الهیه، پروژه فرشته میباشد. که همگی آن ها در حال ساخت میباشند

خرید پروژه های در حال ساخت پروژه سپاشهر

اگر قصد دارید در یکی از پروژه های در حال ساخت در تعاونی سپاشهر عضو شوید ، هم اکنون با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ما به شما کمک میکنیم تا با بهترین قیمت و بدون واسطه در این پروژه عضو شوید.

شماره تماس کارشناسان ما : ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

رای
اشتراک گذاری :
پست های مشابه