برج تریتیوم البرز

فهرست مطالب

معرفی پروژه تریتیوم البرز

پروژه تریتیوم البرز  یا بلندترین برج کرج  در قالب یک برج ۲۳ که شامل ۱۷ طبقه مسکونی و ۵ پارکینگ و ۱ طبقه لابی میباشد. موضوعی که در برج‌های تریتیوم البرز حائز اهمیت است طراحی خاص این پروژه میباشد، طراحی به شکل سه بال که در ادامه در تصاویر پروژه با این سبک طراحی آشنا می‌شوید. این پروژه دارای تمامی امکانات منحصر‌به‌فرد یک زندگی برج‌نشینی لوکس را دارد،   برای زندگی در کرج میتوان این پروژه را بهترین پروژه دانست.

شرکت نیکان سازه سدید

شرکت نیکان سازه سدید یکی از سازندگان برتر تهران شناخته می‌شود، این شرکت سازنده پروژه‌های تریتیوم در کنار دریاچه چیتگر است، ۵ پروژه ساخته شده در اطراف دریاچه چیتگر دارد که با نام برج‌های تریتیوم شناخته می‌شود. برج‌های تریتیوم هر یک به‌تنهایی یکی از برج‌های برتر منطقه محسوب می‌شوند، از نظر امکانات، کیفیت ساخت، دسترسی و لوکیشن و…

روزمه‌ای شرکت نیکان سازه سدید علاوه بر برج‌سازی در حوزه‌های سد‌سازی و زوایای مختلف صنعت ساخت است که میتوانید از طریق این لینک با شرکت نیکان سازه سدید به‌صورت کامل آشنا شوید : معرفی شرکت نیکان سازه سدید

مدیرعامل نیکان سازه

مدیرعامل این شرکت مهندس داهیم، با سابقه‌ای ٢٠‌ساله در حوزه‌ای صنعت ساختمان و تحصیل کرده در رشته‌ای مهندسی عمران به‌عنوان مدیرعامل این مجموعه میباشند.

متراژ واحد ها

پروژه تریتیوم البرز به صورت کلی پروژه از دو تیپ متراژ ۱۲۶ و ۱۴۱ متری ۲ خواب تشکیل شده و در طبقات آخر پنت هاوس با با متراژ ۲۶۳ متر ۳ خواب قرار دارد. موضوعی که در واحد ها حائز اهمیت است ، جدایی دیوار ها از طریق دیوار برشی بتی با زخامت ۳۰ سانتی متر است ، دیواری که علاوه بر ایجاد استحکام بنا ، عایق صوتی بین دیوار های پروژه نیز میباشد.

راحی راهرو مشترک واحدهای مسکونی، دقت و ظرافتی مثال زدنی به کار رفته است و دارای عرض کافی و نور مطلوب و رنگ بندی مناسب و چشم نوازی را دارا می باشد. در طراحی واحد های مسکونی برج تریتیوم در منطقه ۲۲ فضای WELCOMING در نظر گرفته شده است، فضای مناسب برای سالن پذیرایی و آشپزخانه و تفکیک اتاق‌های خواب و فضای لاندری در راهروی اتاق ها و طراحی یک اتاق خواب به صورت مستر به چشم می‌خورد.

قیمت و شرایط پرداخت

شرایط پرداخت در پروژه تریتیوم البرز به این صورت است :

  • ۳۰% پیش پرداخت اولیه
  • ۶۰% اقساط ۱۸ ماهه
  • ۵% هنگام تحویل واحد
  • ۵% هنگام سند

متاسافانه با توجه به این که قیمت واحد ها در طبقات  و جهات مختلف متغیر است ، نیاز است که با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

امکانات پروژه تریتیوم البرز

پروژه تریتیوم البرز از نظر امکانات یکی از بهترین پروژه های کرج محسوب میشود ، امکاناتی که در یک برج زندگی را به صورتی بینظیر برای ساکنین راحت تر میکند . امکاناتی نظیر :

استخر، سونا، جکوزی، لابی لوکس و مجلل همراه با لابی من ۲۴ساعته، سالن ورزش، سیستم هوشمند BMS، سالن اجتماعات ۴ لاین آسانسور نفربر و ۲ لاین باربر

امکانات داخلی واحد بدین صورت است که ، هر واحد دارای کلید پریز لمسی است و به سامانه هوشمند مدیریت  BMS متصل است ، از طریق این سامانه شما میتوانید از طریق گوشی موبایل خود واحدتان را کنترل کنید ، به این صورت که دمای هوا را تنظیم کنید ، پرده ها را جمع کرده یا باز کنید،  سیستم صوتی واحد را مدیریت کنید،  دوربین های مداربسته را مشاهده کنید، نورواحد را کنترل کنیدو….

بلندترین برج مسکونی کرج

بلندترین برج مسکونی کرج ، برج های تریتیوم البرز اولین و بلندترین برج مسکونی کرج است ، اصولا طبق گفته ای مدیرعامل نیکان سازه سدید برجی جدید در کرج در حال ساخت است که سبک زندگی برج نشینی را به این محله بیاورد…

مزایای پروژه تریتیوم

چند موضوع زندگی در پروژه تریتیوم را خاص میکند ، مزایایی نظیر ، نزدیکی به بزرگراه خرازی که در حال ساخت است و تهران را به کرج متصل میکند ، با اتمام ساخت پروژه ای اتوبان خرازی  که طی یکسال آینده به اتمام خواهد رسید ، قیمت واحد و ملک در اطراف آن افزایش خواهد یافت.

اولین برج کرج ، طبق بررسی های صورت گرفته ، پروژه ای تریتیوم خود عامل افزایش قیمت ملک های اطراف شده است ، زیرا در کنار بلندترین برج کرج هستند.

امکانات بینظیر ، از مزایای دیگر این پروژه میتوان به امکانات بینظیر اشاره کرد که در ساختمان های موجود در کرج کم است و تعداد کمی از ساختمان ها این امکانات را دارندو

کیفیت ساخت و ساز

کیفیت ساخت در این پروژه مانند سایر پروژه ها بینظیر است. از مصالح درجه یک ، و با کیفیت در پروژه استفاده میشود ، علاوه بر آن پیاده سازی و ساخت نیز به صورت درجه یک توسط بهترین مهندسان انجام میشود.

شیشه های تمامی واحد ها به صورت کرتیل واست ( پنجره های قدی بسیار مقاوم ) که از داخل واحد خود میتوانید به راحتی تمام شهر را مشاهده کنید…

سوالات متداول

شماره تماس دفتر فروش پروژه تریتیوم البرز

شما میتوانید برای خرید و فروش واحد در پروژه تریتیوم البرز توسط دفتر مرکزی و بدون واسطه با شماره تماس ۰۹۳۵-۴۹۰۰۲۰۹ در ارتباط باشید ( کارشناسان فروش ما همه روزه آماده ای پاسخگویی به شما هستند.

سازنده پروژه تریتیوم چه شرکتی است ؟

شرکت نیکان سازه سدید به عنوان سازنده و مجری برج های تریتیوم البرز است که مجموعه ما نیز به عنوان نماینده انحصاری و رسمی پیش فروش این پروژه میباشد

اشتراک گذاری :
پست های مشابه

برج تریتیوم البرز

معرفی پروژه تریتیوم البرز پروژه تریتیوم البرز  یا بلندترین برج کرج  در قالب یک برج

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *