پروژه پارک مسکونی سران

فهرست مطالب

پیش فروش پروژه پارک مسکونی سران

در این صفحه به معرفی پروژه پارک مسکونی سران خواهیم پرداخت و شما را با این پروژه به صورت کلی آشنا خواهیم کرد، پس اگر قصد خرید و یا فروش امتیاز را در پروژه پارک مسکونی سران دارید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید، لازم به ذکر است مجموعه کارگزاری ۲۲ به عنوان کارگزار رسمی پیش فروش تعاونی مسکن سازان کاشانه همت نیز میباشد…

معرفی صوتی پروژه پارک سران

پارک مسکونی سران

پروژه پارک مسکونی سران (سران ۲) در قالب ۱۵ بلوک ۸ طبقه اجرا خواهد شد. متراژ بنای کل مفید پروژه ۱۶۵۰۰۰ متر مربع میباشد. این پروژه اکنون در مرحله‌ای گودبرداری و فنس کشی میباشد.

علت نام‌گذاری این پروژه به پارک مسکونی به دلیل مشاعات و امکانات تفریحی و رفاهی است که برای این پروژه در نظر گرفته خواهد شد، امکاناتی که این شهرک مسکونی را مانند یک پارک سرسبز میکند که در آن ساختمان‌هایی ساخته شده است، در ادامه امکانات این پروژه را برای شما تشریح خواهیم کرد.

اما ابتدا به معرفی تعاونی مسکن سازان کاشانه همت خواهیم پرداخت تا شما را با این تعاونی بیشتر آشنا کنیم

تعاونی کاشانه همت

تعاونی مسکن کاشانه همت
تعاونی مسکن کاشانه همت

تعاونی مسکن سازان کاشانه همت یک تعاونی شناخته شده در منطقه ۲۲ تهران میباشد، این تعاونی دارای سه پروژه با نام‌های، برج سران مروارید شهر، پارک مسکونی سران و برج‌های سران حکیم میباشد، پروژه پارک سران نیز دومین پروژه این تعاونی میباشد، ، در صورتی که تمایل دارید تا اطلاعا کامل‌تری در مورد این تعاونی مطاله کنید، وارد صفحه‌ای زیر شوید…

متراژ واحد ها

واحد‌ها در ۳ تیپ ۸۰ (دو خواب)،  ۹۵ متری (دو خواب)، ۱۱۰ متری (دو خواب) و ۱۳۰ متری (سه خواب) طراحی و ساخته می‌شوند. اما قرارداد تعاونی کاشانه همت با اعضای خود بر اساس میانگین متراژ ۱۱۰ متر میباشد.

قرارداد ساخت و شرایط پرداخت

قرارداد ساخت پروژه پارک مسکونی سران
قرارداد ساخت پروژه پارک مسکونی سران

شرایط پرداخت این تعاونی بدین صورت است که در ابتدا هزینه‌ای خرید زمین، جواز، گودبرداری و فنس کشی را اعضا دریافت خواهد کرد، بعد از این مورد اقدام به ساخت پروژه و گودبرداری خواهد کرد، علت این امر این است که تعاونی‌ها در منطقه ۲۲ تهران ابتدا باید اقساط زمین خود را با مالک اصلی تسویه کنند سپس بعد از مالکیت صد درصدی بر زمین، اجازه‌ای گودبرداری خواهند داشت.

واریزی به روز پروژه

واریزی به روز پروه پارک مسکونی سران با توجه به اقساطی که تا کنون پرداخت شده مبلغ ۵۴۵ میلیون تومان میباشد.

امتیاز پروژه پارک مسکونی سران

با توجه به شرایط  و نوسانات بازار از درج قیمت در این صفحه معذوریم، شما میتوانید با یک تماس و ارسال پیام در واتساپ با کارشناسان ما به صورت ۲۴ساعته در ارتباط باشید و استعلام قیمت امیتاز خود را برای خرید و یا فروش امیتاز پروژه پارک سران انجام دهید.

قرارداد ساخت پارک مسکونی سران

(قرارداد ساخت یعنی هزینه‌ای ساخت هر متر از واحد) هزینه‌ای ساخت هر متر بر اساس مبلغ قید شده در دفترچه ساخت متری ۴.۵۰۰. ۰۰۰ تومان میباشد، شما میتوانید با ما برای خرید در ارتباط باشید.

امکانات پروژه سران ۲

استخر، سونا، جکوزی، پارکینگ انباری، بالکن، پیست دوچرخه سواری، مهدکودک، خشکشوئی مرکزی، جاروبرقی مرکزی، فضای سبز و فضای تفریجی، فضای بازی کودکان، لابی مجلل، سالن اجتماعات، سالن فوتبال و….

زمان تحویل پارک مسکونی سران

طبق براورد‌ها و زمانبندی‌ها از سوی تعاونی کاشانه همت ۳ سال بعد از زمان شروع ساخت، این پروژه به اتمام خواهد رسید.

(زمان‌بندی‌های تعاونی مسکن سازان کاشانه همت همگی دقیق اعلام می‌شوند، علت این دقت این است که تعاونی برای هر پروژه یک زمان‌بندی دقیق کلی و یک زمانبندی ماهانه تنظیم کرده است، به صورتی که تعاونی کاشانه همت میداند در سال آینده در چنین روزی در حال انجام چه کاری است این مورد را شما میتوانید در پروژه‌ای برج سران نیز مشاهده  کنید)

لوکیشن پروژه پارک مسکونی سران

در غرب دریاچه چیتگر و در جنوب شهرک شهید خرازی، موقعیت مکانی دقیق این پروژه در ظلع شمال غربی و شرقی میدان دانش میباشد.

سوالات متداول

تعاونی سازنده پروژه پارک مسکونی سران کیست؟

سازنده و مالک این پروژه تعاونی مسکن سازان کاشانه همت میباشد که در حال ساخت سه پروژه با نام های برج سران مرواریدشهر ، پارک سران وسران حکیم میباشد.

نحوه خرید و استعلام قیمت امتیاز پارک سران چگونه است؟

شما میتوانید برای خرید امتیاز و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این پروژه با کارشناسان ما با شماره تماس ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶ در ارتباط باشید و از کارگزار رسمی خرید و فروش این پروژه ، به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهید ، خرید از ما یک مزیت بزرگ برای شما به ارمغان خواهد آورد و آن این است که با اسودگی خاطر خرید خود را انجام خواهید داد.

امتیاز چیست؟

امتیاز در واقع حق عضویت است که به عضو قبلی پرداخت میشود تا جایگاه او در تعاونی و رتبه اش خریداری شود. برای کسب اطلاعات کامل با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری :
پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *