پروژه نیروی زمینی ارتش

فهرست مطالب

مشخصات پروژه نیروی زمینی ارتش

پروژه برج‌های نیروی زمینی ارتش با چند نام در منطقه ۲۲ شناخته میشود، نام‌هایی نظیر: برج‌های چهارگانه نزاجا، و یا برج‌های ترنج و نارنج در پهنه نارنجستان، این برج‌ها توسط بنیاد تعاون ارتش به تعاونی اداره مهندسی نزاجا برای ساخت واگذار شد. و ساخت این پروژه توسط ت عاونی اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش در حال انجام است.

برج‌های نیروی زمینی ارتش  شامل ۴ بلوک هستند که در پهنه C شهرک چیتگر قرار دارند و هر برج ۴۲ طبقه است و شامل ۴۹۰ واحد میباشد، هر برج تشکیل شده از ۳۵ طبقه مسکونی، ۶ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه لابی است و در هر طبقه ۱۴ واحد قرار دارد.

در هر طبقه متراژ‌هایی به شرح زیر قرار دارد:

 • متراژ ۹۳ متری: ۲ واحد
 • متراژ ۱۱۰ متری: ۴ واحد
 • متراژ ۱۲۱ متری: ۴ واحد
 • متراژ ۱۳۵ متری: ۴ واحد

در ادامه به معرفی سازنده این پروژه میپردازیم و روزمه و سابقه کاری این تعاونی را به شما معرفی میکنیم

بنیاد تعاون ارتش (بتاجا)

 

به صورت کلی شهرک چیتگر توسط بنیاد تعاون ارتش آغاز به ساخت کرد، شهرک چیتگر شامل ۵ پهنه با نام‌های پهنهA، B، C، D، E  میباشد که تماماً متعلق به بنیاد تعاون ارتش است.

بنیاد تعاون این چند پهنه را به تعاونی‌ها مختلق ارتش واگذار کرذ تا برای اعضا و کارکنان خود اقدام به ساخت مسکن کنند، تعاونی‌هایی نظیر، نیروی دریایی، نیروی هوایی، نیروی زمینی، اداره مهندسی، خلبانان و… که پروژه نیروی زمینی ارتش در پهنه C قرار دارند.

شماره تماس کارشناسان ما: ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

(بر روی شماره تماس کلیک کنید)

تعاونی اداره مهندسی نزاجا ارتش

تعاونی اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش یک تعاونی با رزومه و نمومه کار‌های قبلی موفق است. که پروژه شهرک چیتگر یکی از بهترین نمونه کار‌های این تعاونی نیز محسوب میشود. این تعاونی در آبان ماه سال ۱۳۵۹ تاسیس شده و رئیس هیئت مدیره آن آقای حجت مهربان معینی میباشد.

روزمه و نمونه کار‌های این تعاونی به شرح زیر است:

 • پروژه میرزای شیرازی
 • پروژه شهرک قدس
 • پروژه بنی هاشم
 • پروژه کرج
 • پروژه هشتگرد
 • پروژه اهواز

متراژ واحد های پروژه نیروی زمینی ارتش

برج های نیروی زمینی ارتش از چهار پلان با متراژ های زیر تشکیل شده است :

 • ۹۳ متری ۱ خوابه
 • ۱۱۰ متری ۲ خوابه
 • ​​​​​​​۱۲۱ متری ۲ خوابه
 • ۱۳۵ متری ۳ خوابه

پلان طبقات پروژه نیروی زمینی ارتش چیتگر

همانطور که در بالاتر اشاره کردیم پلان طبقات پروژه نیروی زمینی ارتش به این صورت است که در هر طبقه ، متراژ ۹۳ متری: ۲ واحد ، متراژ ۱۱۰ متری: ۴ واحد ، متراژ ۱۲۱ متری: ۴ واحد ، متراژ ۱۳۵ متری: ۴ واحد قرار دارد عکس زیر به صورت کامل پلان یک طبقه را نشان میدهد

قیمت و شرایط پرداخت

اگر قصد عضویت در پروژه برج های نیروی زمینی ارتش در شهرک چیتگر را دارید باید از عضو قبلی حق عضویت آن را خریداری کنید و مبلغی که عضو قبلی به تعاونی پرداخت کرده را نیز به تعاونی پرداخت کنید(حق امتیاز + واریزی به روز)  اگر با حق امتیاز آشنا نیستید به صورت کامل در ادامه حق امتیاز را به شما توضیح خواهیم داد.

حق امتیاز یعنی چه؟

حق امتیاز در تعاونی ها یعنی خریدن جایگاه عضو قبلی در تعاونی ، هنگامی که یک  تعاونی اقدام به عضوگیری اولیه میکند ، تعداد محدود  و مشخص شده ای از پروژه را به فروش میرساند مثلا تمامی واحد های یک پروژه به فروش میرسد ، بعد از این تعاونی دیگر نمیتواند واحد اضافی بفروشد! و عضو جدیدی که میخواهد وارد تعاونی شود باید جایگاه عضو قبلی را در تعاونی خریداری کند

اما سئوالی که نیز پرسیده میشود این است که قیمت امتیاز چگونه محاسبه میشود ؟ معمولا هر امتیاز یک رتبه در تعاونی دارد که براساس خوشحسابی عضو محاسبه میشود. و این رتبه به عضو این اجازه را میدهد که در زمان انتخاب واحد بر اساس نوبت واحد مورد نظر خودش را انتخاب کند.( از بقیه افراد زود تر انتخاب واحد میکند). هر چه عضو رتبه کم تری در تعاونی داشته باشد ، قیمت بالا تری دارد.

اقساط و شرایط پرداخت پروژه نیروی زمینی چیتگر

واریزی به روز این پروژه بر اساس متراژ‌های مختلف متغیر است، قرارداد ساختی که برای واحد به صورت کلی در نظر گرفته شده، متری ۶.۸۰۰.۰۰۰ هزار تومان میباشد. یعنی مبلغ کلی یک واحد را میتوانید با مبلغ ساخت محاسبه کنید.

قیمت امتیاز پروژه نیروی زمینی ارتش

مبلغ امتیاز پروژه نیروی زمینی ارتش، متغیر است و بسته به رتبه عضو و متراژ مورد نظر قیمت متفاوتی دارد. اگر تصمیم به خرید دارید میتوانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت کنید، تنها با یک تماس به روز‌ترین قیمت امتیاز‌های موجود را به شما اعلام خواهیم کرد.

شماره تماس کارشناسان ما: ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

(بر روی شماره تماس کلیک کنید)

پیشرفت و وضعیت فعلی

اجرای سقف کاذب واحد ۹۳ متری 


اجرای سقف کاذب واحد ۱۱۰ متری


اجرای سقف کاذب واحد ۱۲۱ متری


اجرای سقف کاذب واحد ۱۳۵متری 


 • بلوک اول برج نیروی زمینی ارتش در حال حاضر در حال به اتمام رساندن نمای ساختمان میباشد.
 • بلوک دوم برج نیروی زمینی ارتش در حال حاضر در حال نصب نمای ساختمان میباشد.
 • بلوک سوم برج نیروی زمینی نیز در حال اتمام اسکلت میباشد.

موقعیت مکانی پروژه نیروی زمینی ارتش چیتگر


برج‌های نیروی زمینی ارتش در منط تهران شهرک چیتگر (پهنه C شهرک چیتگر) قرار دارد.

چشم انداز پروژه نیروی زمینی ارتش

[presto_player id=2172]

پروژه نیروی زمینی ارتش دارای چشم انداز دریاچه چیتگر، چشم انداز باغ ملی گیاه شناسی و چشم انداز کوهستان میباشد.

[presto_player id=2174]

بررسی و نظر کارشناسی در مورد پروژه نیروی زمینی در شهرک چیتگر

نظر کارشناسان مجموعه گروه کارگزاری املاک چیتگر این است که پروژه نیروی زمینی ارتش از نظر اعتماد و مطمعن بودن یکی از مطمعن‌ترین و ایمن‌ترین پروژه‌های در حال ساخت در منطقه ۲۲ تهران محسوب میشود، به این دلیل که طرف حساب مستقیم شما بنیاد تعاون ارتش و تعاونی نیروی زمینی ارتش است.

شماره تماس کارشناسان ما: ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

ارتباط مستقیم در واتساپ 

(بر روی شماره تماس کلیک کنید)

علاوه بر این موضوع سِیر و روند ساخت پروژه بدون وقفه و به صورت مداوم در حال انجام است، علاوه بر این موضوع، مانند سایر پروژه‌های در حال ساخت که تعاونی شخصی میباشند، مانند پروژه ستایش و یا پروژه هزاره سوم، شما دیگر هزینه‌ای زمین را در این پروژه پرداخت نخواهید کرد، چون که ارتش زمین‌های این پروژه را به صورت رایگان در اختیار تعاونی نیروی زمینی قرار داده است.

سوالات متداول

خرید مستقیم و بدون واسطه پروژه نیروی زمینی ارتش: ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

اگر قصد خرید امتیاز و یا عضویت در پروژه نیروی زمینی ارتش را دارید میتوانید به صورت مستقیم با ما در تماس باشید.

اعتبار پروژه نیروی زمینی ارتش چگونه است؟

این پروژه توسط تعاونی اداره مهندسی نزاجا در حال انجام است. از نظر اعتبار این پروژه متعلق به ارتش است و همین موضوع که طرف قرارداد شما ارتش است اطمینان قرارداد را افزایش میدهد.

اشتراک گذاری :
پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *