پروژه خرازی فاز ۲

فاز دوم شهرک شهید خرازی سپاه

فهرست مطالب

پروژه خرازی فاز ۲، پروژه‌ای جدید بنیاد تعاون سپاه است، و بخشی از پروژه‌ی شهرک شهید خرازی است. پروژه خرازی ۲ به صورت کلی از ۷۰۰ واحد تشکیل شده است. در این صفحه شما به صورت کلی با این پروژه اشنا میشوید و از مزایا و معایب این پروژه مطلع خواهید شد ،و میتوانید برای کسب اطلاعات کامل تری نیز با ما در تماس باشید :

تلفن تماس: ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

هم اکنون با ما در تماس باشید

معرفی پروژه شهرک شهید خرازی فاز ۲

فاز-۲ شهرک شهید خرازی در قالب چهار بلوک ۲۹ طبقه شامل: (۲۴ طبقه مسکونی – ا طبقه لابی – ۴ طبقه پارکینگ منفی) می‌باشد. بلوک‌های فاز-۲ شهرک شهید خرازی A13-B13-A14-B14 می‌باشد که تیپ A واحدها در هر طبقه ۶ واحد و تیپ B در هر طبقه ۸ واحدی می‌باشد.

مجموع واحدها در این ۴بلوک ۶۷۲ واحد میباشد. بلوک‌های فاز۲ در حال حاضر در مرحله نصب اسکلت با سرعت عالی میباشد.

این پروژه جدیدترین پروژه‌ی اجرا شده توسط یکی تعاونی‌های وابسته به بنیاد تعاون سپاه میباشد. پروژه خرازی ۲ در واقع میتوان آخرین فاز از پروژه اصلی که با نام پروژه خرازی شناخته شده است نامید. در واقع پروژه اصلی متشکل از ۵ تعاونی مربوط به بخش‌های مختلف سپاه میباشد که در مجموع ۴۴ بلوک شهرک شهید خرازی را تشکیل میدهند.

ساخت و ساز این شهرک تقریبا ۹ سال پیش شروع شده و هم اکنون تنها یکی از بلوک‌ها تحویل داده شده که مربوط به تعاونی آماد میباشد و ۴ بلوک نیز در مرحله تحویل موقت میباشد بدین معنی که در حال نصب کاشی و کابینت میباشد. و به گفته خود تعاونی کلیه پروژه‌ها تا سال ۱۴۰۱ بصورت کامل تحویل داده میشود.

تعاونی جهاد خانه سازی رزمندگان

شرکت تعاونی جهاد خانه‌سازی رزمندگان که در پروژه خرازی ۲ به عنوان کارفرما شناخته میشود با ماهیت تعاونی در سال ۱۳۷۱/۱۱/۱۴ با شماره ۹۵۳۴۲ و شناسه ملی ۱۰۱۰۱۳۹۴۰۵۸به ثبت رسیده است و سوابق اجرایی آن میتوان به پروژه خرازی، پروژه شهید باقری و پروژه آسمان اشاره کرد. توجه داشته باشید این تعاونی دارای زیرمجموعه میباشد و در واقع کلیه سوابق اجرایی را بر اساس شرکت‌های زیر مجموعه ارائه کردیم.

پروژه خرازی ۲ که توسط تعاونی جهاد خانه‌سازی رزمندگان در حال اجرا میباشد که شامل ۴ بلوک در ۲۹ طبقه (بیست و پنج طبقه مسکونی، سه طبقه پارکینگ و یک طبقه لابی) با نامهای بی‌۱۳، بی‌۱۴، آ ۱۳ و آ ۱۴ نامگذاری شده است. که بلوک‌های بی‌۸ واحدی و آ ۶ واحدی میباشد.

فاز 2 شهرک شهید خرازی در ابتدای کار
فاز ۲ شهرک شهید خرازی در ابتدای کار

کمترین تیپ واحدهای این مجموعه صد متری بوده  ۲ خوابه بوده و در مجموع هفتصد واحد مسکونی را شامل میشود. این پروژه هم اکنون در مرحله نصب اسکلت میباشد که نوع آن پیچ و مهره‌ای فلزی میباشد و تحویل آن ۴۸ ماهه تخمین زده میشود.

قیمت امتیاز پروژه خرازی ۲

با توجه به نوسانات نرخ ارز و  تغییرات مختلف در بازار مسکن ، پیشنهاد میکنیم که برای استعلام دقیق قیمت هم اکنون با ما تماس بگیرید و طی دریافت یک مشاوره رایگان در این خصوص ، اطلاعات کامل تری را کسب  کنید. قیمت هایی نیز که در سایت ها درج شده اند معتبر نیستند.

امکانات پروژه خرازی فاز ۲

امکانات اعلام شده از سوی تعاونی برای پروژه خرازی فاز ۲ بصورت زیر است.

 • لابی به همراه لابی ۲۴ساعته
 • آسانسور نفر بر و بار بر بصورت مجزی (۴ لاین)
 •  یک طبقه لابی مجلل برای هر برج
 • ۴ لاین اسانسور بار بر و نفر بر
 • سرمایش از نوع Vrf وگرمایش مرکزی
 • سیستم اعلام و اتفا حریق
 • مجتمع اداری و تجاری داخل شهرک
 • مدرسه (دخترانه و پسرانه)
 • سیستم حمل و نقل عمومی
 •  سیستم سرما و گرمای  vrf
 • پارکینگ انباری و …
فاز 2 شهرک شهید خرازی سپاه
فاز ۲ شهرک شهید خرازی سپاه

در خصوص امکانات معمول هر برج به توضیحات نمی‌پردازیم تنها دررابطه‌با سیستم سرمایشی و گرمایش VRF به این نکته اشاره کنیم که مزیت این سیستم این است که به‌ازای هر برقی که در داخل اتاق‌ها و یا سالن نصب می‌شود نیاز به تنها ۱ یونیت خارجی می‌باشد و ازاین‌رو در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی‌شده و درمجموع یک سیستم پیشرفته وارداتی جدید است که با گاز فر یون و بدون آب (برخلاف چیلر( کار می‌کند.

قیمت، اقساط و قرارداد ساخت فاز۲ شهرک شهید خرازی

واریزی اعضای اولیه به تعاونی تا اول مهر ماه ۱۴۰۰ مبلغ ۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان میباشد.

طبق اعلام تعاونی مابقی پرداخت به تعاونی برای سال‌های آینده ۸ قسط به شرح ذیل است:

 • ۱۴۰۰/۰۹/۰۱        مبلغ ۳۷.۵۰۰.۰۰۰
 • ۱۴۰۱/۰۳/۰۱        مبلغ ۳۷.۵۰۰.۰۰۰
 • ۱۴۰۱/۰۹/۰۱         مبلغ ۳۷.۵۰۰.۰۰۰
 • ۱۴۰۲/۰۳/۰۱        مبلغ ۳۷.۵۰۰.۰۰۰
 • ۱۴۰۲/۰۹/۰۱        مبلغ ۳۷.۵۰۰.۰۰۰
 • ۱۴۰۳/۰۳/۰۱       مبلغ ۳۷.۵۰۰.۰۰۰
 • ۱۴۰۳/۰۹/۰۱        مبلغ ۳۷.۵۰۰.۰۰۰
 • ۱۴۰۴/۰۳/۰۱     مبلغ ۳۷.۵۰۰.۰۰۰ همزمان با تحویل واحد

موقعیت مکانی فاز ۲ پروژه خرازی

این پروژه در بلوار اردستانی مابین اتوبان حکیم و اتوبان همت قرار گرفته است و در واقع در ضلغ جنوبی شهرک شهید خرازی قرار گرفته است. قرار گرفتن در غرب بازار بزرگ ایران یا ایران مال و همچنین قرار گرفتن در شرق مجموعه هزار و یک شهر که هنوز افتتاح نشده از ویژگی‌های دستری این پروژه به مراکز خرید و رفاحی بوده و همچنین دستری به اتوبان‌های حکیم، همت، آزادگان و تهران شمال از ویژگی‌ها ارتباطی آن میباشد.

بررسی کلی

باید به این نکته توجه فرمائید که پروژه خرازی، انبوه‌سازی بزرگی بوده که با مشارکت تعاونی‌ها مختلف انجام شده و به دلیل عظمت آن زمان زیادی برای تحویل آن سپری شده اما از سوی دیگر سرمایه‌گذاری مطمعنی برای افرادی بوده که قصد خرید از پروژه‌های وابسته به ارگانهای دولتی داشته‌اند و از این رو پیرامون پروژه خرازی ۲ باید این نکته با عرض کنیم که شاید زمان تحویل این پروژه نیز طولانی باشد اما از نظر موقعیت و ریسک سرمایه‌گذاری میتواند نتیجه مطلوبی داشته باشد.

پروژه های مشابهی که میتوانید اطلاعاتی در مورد آن ها کسب کنید : پروژه نیروی زمینی ارتش ، برج سران مروارید شهر ، سهام ارتش

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

اشتراک گذاری :
پست های مشابه
فاز دوم شهرک شهید خرازی سپاه

پروژه خرازی فاز ۲

پروژه خرازی فاز ۲، پروژه‌ای جدید بنیاد تعاون سپاه است، و بخشی از پروژه‌ی شهرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *