برج هزاره سوم مروارید شهر

فهرست مطالب

معرفی پروژه هزاره سوم چیتگر

پروژه هزاره سوم چیتگر که در ظلع شمالی مروارید شهر واقع شده است به برج کیان چیتگر نیز شناخته می‌شود. این پروژه متشکل از یک برج ۲۷ طبقه شامل ۲۲ طبقه مسکونی که در هر طبقه آن ۸ واحد با متراژ ۱۰۰ (دو خوابه) الی ۱۶۰ متر قرار گرفته، ۴ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه لابی است.

پروژه هزاره سوم دریاچه چیتگر
پروژه هزاره سوم دریاچه چیتگر

این پروژه توسط تعاونی انبوه سازان مسکن کیان درحال ساخت می‌باشد، متراژ زمین این پروژه ۲۰۰۰ متر مربع می‌باشد که دارای پلاک ثبتی به شماره ۲۱۲/۰۴ می‌باشد زمین این پروژه تحویل گرفته شده، دارای سند تک برگ است و جواز ساخت آن نیز به شماره ۲۰۰۰۳۸۶۶ و ۲۲۰۰۰۳۹۲۷  می‌باشد و  در بلوک A۶ مروارید شهر واقع شده است که در ادامه موقعیت مکانی دقیق آن را برای شما نمایش خواهیم داد. این پروژه در تاریخ ۱۵ اسفند سال ۱۴۰۰ گودبرداری را اغاز کرده است و در به صورت کلی شامل ۱۷۶ واحد است.

معرفی تعاونی مسکن انبوه سازی کیان

تعاونی انبوه سازان مسکن کیان در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۳۰ به ثبت رسیده است، اما آغاز پیش فروش پروژه برج هزاره سوم چیتگر در روز‌های پایانی سال ۱۴۰۰ بوده است. شماره ثبت این تعاونی ۵۷۹۵۷۲  میباشد و شماره ملی آن نیز ۱۴۰۱۰۱۰۷۴۶۰ میباشد، مدیر عامل این تعاونی آقای جمشید اسماعیلی میباشد. (طبق روزنامه رسمی ثبت شده شرکت)

این تعاونی دارای سابقه ساخت نمیباشد، اما بدین معنا نیست که هیئت مدیره آن با ساخت و ساز آشنایی نداشته و یا روزمه و نمونه کاری در این حوزه ندارند، هیئت مدیره این مجمواما زیر مجموعه‌ای از شرکتی با نام گروه آریا سازه دیماس میباشد که در سال ۱۳۸۸ ثبت شده است که در زمینه ساخت و ساز فعالیت داشته است. نمونه ساز‌هایی در منطقه ۱ و منطقه ۲ تهران (به زودی اطلاعات کامل‌تری از این مجموعه نیز منتشر خواهیم کرد)

شماره تلفن تعاونی مسکن انبوه سازی کیان

شما میتوانید برای خرید مستقیم و ارتباط با تعاون با شماره تماس زیر در ارتباط باشید

۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

 شرایط پرداخت و پیش فروش پروژه

پروژه برج هزاره سوم مروارید شهر اکنون در مراحل پایانی پذیره‌نویسی است و در حال عضوگیری میباشد، در این مرحله از اعضا هزینه‌ای زمین و تراکم خریداری شده اخد میشود که مبلغ آن نیز به صورت قطعی و تعیین شده متری ۷ میلیون تومان میباشد.

هزینه ای ساخت

هزینه‌ای ساخت در نظر گرفته شده از سوی تعاونی به صورت علل حساب برای هر متر ۶ میلیون تومان میباشد. ( منظور از علل حساب بدین معناست که در صورت تورم و افزایش قیمت مصالح قیمت ساخت نیز افزایش خواهد داشت، لازم به ذکر است این افزایش از سوی وزارت تعاون باید مورد تایید باشد.

شرایط پرداخت

در ادامه جدول اقساط اعلام شده از سوی تعاونی را برای شما قرار خواهیم داد.

به صورت کلی در مرحله‌ای پذیره‌نویسی طی ۷ قسط  (تا انتهای شهریور ماه ۱۴۰۰) مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان تعاونی از اعضا پول دریافت خواهد کرد. این واریزی بدین صورت خواهدبود که در ادامه توضیح میدهیم:

 • ۳۴۰ میلیون تومان به صورت نقدی هنگام ثبت نام
 • مابقی طی شش ماه که در جدول اقساط بالا قابل مشاهده است

پس از اتمام اقساط و تکمیل واریزی اعضا اقدام به ساخت پروژه خواهد که زمان آن مهر ماه ۱۴۰۱ خواهد بود. مدت زمان تحویل واحد‌ها از زمان ساخت نیز ۴۸ ماه در نظر گرفته شده است

تضمین خرید سهم در صورت نارضایتی

یکی از ویژگی‌های مثبت پروژه هزاره سوم مروارید شهر (کیان) این است که تعاونی اعلام کرده در زمان ساخت، اگر اعضا از روند پروژه ناراضی بودند و تمایل به فروش امتیاز خود داشتند، تعاونی به صورت مستقیم اقدام به خرید سهم آن‌ها به قیمت روز همراه با سود خواهد کرد، این امر به تنهایی پول اعضا را در برابر هر گونه سو استفاده‌ای دلالان مصون خواهد داشت، به طوری که قیمت امتیاز در بازار دستکاری نخواهد شد.

جدیت عمل در ساخت پروژه

با توجه به شواهدی که از پروژه هزاره سوم در ابتدای ساخت مشاهده میشود، این موضوع که تعاونی تمام تلاش خود را میکند تا خود را در منطقه ثابت کند قابل مشاهده است، به صورتی که در ابتدای ساخت همراه با خرید زمین و عضوگیری، گودبرداری پروژه را نیز آغاز کرده‌اند، همین موضوع به تنهایی این پروژه را به تنهایی جلو‌تر از سایر پروژه‌های این منطقه خواهد برد

امکانات پروژه هزاره سوم

از امکانات معرفی شده میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لابی و لابی من
 • استخر، سونا و جکوزی
 • سالن اجتماعات
 • سالن ورزش
 • مهدکودک
 • جاده تندرستی (پیاده روی) و پیست دوچرخه سوار
 • ۳ لاین آسانسور
 • سیستم هوشمند مدیریت ساختمان
 • روف گاردن
 • البته توجه فرمایید امکانات دقیق را میبایست در قرارداد فی مابین خریدار و فروشنده بصورت مکتوب ذکر نمود و در مورد پارکینگ و انباری نحوه محاسبه آن نیز میبایست مشخص شود.

موقعیت مکانی و دسترسی پروژه هزاره سوم

این پروژه در ظلع شمالی مروارید شهر واقع در زمین A۶ قرار دارد.

شما میتوانید با شماره تماس زیر در ارتباط باشید:

۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

سوالات متداول

پروژه هزاره سوم متعلق به کدام تعاونی است؟

این پروژه متعلق به تعاونی انبوه سازی مسکن کیان میباشد و این تعاونی دارای روزمه و نمونه کار های مطرحی در منطقه ۱ و ۲ تهران میباشد...

نحوه عضویت و خرید واحد در پروژه هزاره سوم چگونه است؟

شما میتوانید با ارتباط مستقیم با ما ، به عنوان کارگزار رسمی پروژه هزاره سوم در منطقه ۲۲ تهران ، خرید خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم انجام دهید..

اشتراک گذاری :
پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *