پروژه شهرک شهید خرازی

فهرست مطالب

پروژه شهرک شهید خرازی سپاه

شهرک شهید خرازی در زمینی به مساحت ۳۸.۵ هکتار در منطقه ۲۲ در حال ساخت است این شهرک توسط بنیاد تعاون سپاه مدیریت و اجرا میگردد،  به صورت کلی در ۴۴ بلوک که تعداد طبقات ردیف‌های شمالی پروژه ۳۴ تا ردیف‌های جنوبی  ۲۵ طبقه متغیر است.

شهرک شهید خرازی سپاه
شهرک شهید خرازی سپاه

این پروژه متعلق به بنیاد تعاون سپاه بوده و آخرین پروژه بنیاد تعاون سپاه در منطقه ۲۲ است و از کارنامه‌های بنیاد تعاون سپاه میتوان به  پروژه پارسیا و پروژه آسمان در منطقه ۲۲ اشاره کرد

نکته مهّم : اکثر واحد های شهرک شهید خرازی تحویل اعضا شده و اکنون ساکن هستند ، و به صورت واحد آماده خرید و فروش میشود و دیگر از حالت پیش فروش خارج شده است

تعاونی های پروژه شهرک شهید خرازی

همانطور که اشاره کردیم ، ساخت شهرک شهید خرازی به چندین تعاونی محول شده بود که اکنون به معرفی آن ها خواهیم پرداخت :

تعاونی های معتبر شهرک شهید خرازی سپاه
تعاونی های معتبر شهرک شهید خرازی سپاه

اما قبل از معرفی نکته‌ای مهمی در مورد این موضوع به شما بگوییم که، هر تعاونی که وظیفه‌ای ساخت بر عهده‌ای آن است، صرفاً و تنها وظیفه‌ای ساخت را دارد و مالک پروژه مجموعه‌ای دیگری است، به عنوان مثال تعاونی نیرو زمینی که شامل زیر مجموعه‌های تعاونی لشگر ۱۰ و سید الشهدا میباشد. مسئولیت ساخت  ۱۱۰۰ واحد از شهرک شهید خرازی را به عهده دارد.

[table id=8 /]

امتیاز خرازی

همانطور که در نکته‌ای  مهم بالا اشاره کردیم، پروژه شهرک شهید خرازی از حالت پیش فروش خارج شده و تحویل اعضای پروژه شده است، از همین رو اگر قصد پیش خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران دارید میتوانید لیست پروژه‌ها را از این لینک مشاهده فرمایید، و یا اگر خرید واحد آماده در شهرک شهید خرازی را دارید میتوانید با شماره تماس زیر ارتباط بگیرید

۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

قیمت واحد در شهرک شهید خرازی سپاه

میانگین قیمت در شهرک شهید خرازی از متری ۲۸ میلیون تومان الی ۴۰ میلیون تومان است، که علت این بازه، طبقه مورد نظر، لوکیشن برج مورد نظر، شمالی و یا جنوبی بودن واحد، متراژ واحد و نقشه‌ای واحد در این بازه‌ای قیمت تاثیر گذار است.

سازه برج ها

سازه فلزی شهرک شهید خرازی سپاه
سازه فلزی شهرک شهید خرازی سپاه

سازه برج‌های شهرک شهید خرازی از نوع اسکلت با پیچ و مهره میباشد که این نوع سازه یکی از بهترین سازه‌هایی است که در ساخت برج میتوان حساب کرد، علت این موضوع این است که این سازه توانایی مقاومت تا ۶ ریشتر زلزله را دارا میباشد.

متراژ واحد ها

متراژ واحد‌های پروژه از ۱۰۲ تا ۱۲۸ متر متیر است و همگی دو خواب هستند.

پلان طبقات

امکانات و مشاعات

 • پارکینگ و انباری طبقاتی
 • سرمایش و گرمایش چیلر (مرکزی)
 • آسانسور باربر و نفربر (۴ عدد)
 • هلی پد
 • سالن ورزشی و مجتمع تجاری محلی
 • سالن ورزش و اجتماعات
 • لابی هتلینگ
 • شوتینگ
 • سیستم اعلام و اطفاء حریق

زمان تحویل واحد های پروژه خزازی

واحد‌هایی که تحویل داده شده و اکنون ساکن هستند (حدود ۱ سال است که واحد‌ها تحویل شده است)

 • تعاونی نیرو قدسه
 • تعاونی دوکوهه
 • تعاونی هوافضا (اکنون واحدها تحویل شده و در حال نصب کابینت میباشند که تا دو هفته‌ای دیگر اعضا در آن ساکن شوند)
 • نصف واحدهای تعاونی‌های نیروی زمینی، لشگر ۲۷، تحویل داده شده و نصف دیگر باقی مانده است که تا ۵ ماه دیگر تحویل داده خواهد شد. همچنین نصف واحدهای تعاونی آماد  سال گذشته تحویل داده شد، و نصف دیگر تا ۶ ماه دیگر تحویل داده خواهد شد.اکنون بنیاد تعاون سپاه در حال ساخت پروژه خزاری ۲ در کنار شهرک شهید خرازی میباشد که این پروژه یک پروژه ۳۰۰ واحدی میباشد.

دسترسی‌ها به دریاچه چیتگر و منطقه ۲۲

شهرک شهید خرازی دارای لوکیشن بسیار مطلوبی نسبت به منطقه ۲۲ و سطح تهران است، دسترسی‌های فوقلعاده‌ای به بزرگراه‌هایی نظیر: بزرگراه شهید خرازی، به بزرگراه شهید حکیم، بزرگراه آزادگان، بزرگراه شهید لشگری و دسترسی به شاه راه‌های اصلی منطقه ۲۲ تهران، نظیر بلوار اردستانی  بلوار پژوهش، بلوار اصلی دریاچه چیتگر و شهرک چیتگر میباشد.

نمای داخلی واحد های شهرک شهید خرازی

دسترسی عالی به مراکز تفریحی و تجاری

در نزدیکی دریاچه چیتگر، پارک جنگلی چیتر، مرکز خرید باملند، مرکز خرید ایران مال (بزرگ‌ترین مرکز خرید خاورمیانه) و آبشار تهران و محله‌ای تفریحی وردیج و و اریش، باغ ملی گیاه‌شناسی و… است.

راه های دسترسی

طبق گفته‌های شهرداری منطقه ۲۲ تهران، در حال تعبیه خط اتوبوس و خط تاکسی برای ساکنین این شهرک مسکونی میباشد، برای دسترسی با مترو به این شهرک نیز باید در ایستگاه مترو وردآورد پیاده شوید که فاصله‌ای بسیار کوتاه ۵ دقیقه‌ای پیاده تا شهرک چیتگر است.

شماره تماس مستقیم مجموعه گروه کارگزاری املاک چیتگر

۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

(جهت تماس مستقیم بر روی شماره تماس کلیک کنید)

سوالات متداول

استعلام قیمت و خرید و فروش مستقیم : تماس با ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

شما میتوانید برای خرید و فروش مستقیم واحد در شهرک شهید خرازی با گروه کارگزاری املاک چیتگر در ارتباط باشید ، ما به شما کمک میکنیم تا به دور از دلالی و واسطه گری های موجود ، واحد خود را به صورت مستقیم به فروش برسانید و یا یک واحد خرید کنید.

مشاوره رایگان خرید و یا انتخاب واحد در شهرک شهید خرازی

ما به شما کمک میکنیم که اگر قصد خرید واحد در این شهرک مسکونی را دارید واحد مطلوب و مورد نظر خود را خرید کنید و همچنین اگر قصد دارید که انتخاب واحد در شهرک شهید خرازی داشته باشید با راهنمایی کارشناسان ما ، بهترین انتخاب واحد را خواهید داشت.

اشتراک گذاری :
پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *