سهام ٢٠ و ۵۰ متری شهرک چیتگر

فهرست مطالب

سهام ٢٠ و ۵۰ متری ارتش (طرح توانمند‌سازی) در پهنه E و D شهرک چیتگر

سهام‌های ۲۰ و ۵۰ متری ارتش در شهرک چیتگر، طرح جدیدی است با نام طرح توانمندسازی که بنیاد تعاون ارتش با هدف کمک به کارمندان و اعضای نیروهای مسلح اقدام به واگذاری سهام‌های این ناحیه به اعضای ارتشی خود کرد. (تاریخ واگذاری  ۱۰ آبان سال ۱۴۰۰ بوده است)

سهام 20متری و 50 متری پهنه D ارتش در شهرک چیتگر
سهام ۲۰متری و ۵۰ متری پهنه D ارتش در شهرک چیتگر

این طرح به افراد بازنشسته و یا دارای سنوات ارگان‌های ارتشی تعلق گرفته است که در ادامه به صورت کلی به تشریح آن میپردازیم. (قالبیت خرید و فروش سهام‌های ۲۰ و ۵۰ متری در بازار آزاد نیز فراهم است)

به صورت کلی، شهر چیتگر، متشکل از پنج پهنه (ناحیه) میباشد. با نام‌های A، B، C، D، E  است،   هر پهنه نام منحصر به فرد خود را علاوه بر نام انگلیسی آن نیز دارد ، پهنه D که سهام ‌های توانمندسازی در آن قرارداد، با نام پهنه ترنجستان نیز شناخته میشود.

علت انتقال اعضا از پهنه E به پهنه D شهرک چیتگر چه بود؟

 

ابتدای امر که بنیاد تعاون ارتش (اجا)، اقدام به عضو گیری نمود، با اعضای خود در خصوص فروش واحد در پهنه E اقدام به انعقاد قرارداد نمود، اما با توجه به بررسی‌های کلی مهندسی و مذاکرات انجام شده مدیر عامل بنیاد تعاون اجا، اقدام به انتقال ساخت و ساز از پهنه E به پهنه D کردند، یعنی اعضای پهنه E به صورت کلی به پهنه D یا نام دیگر پهنه طبیعت شهرک چیتگر منتقل شدند، علت انجام این امر، این است که  به صورت کلی پهنه E برای تهاتر با ساخت پهنه D انجام شد، یعنی پهنه D به شرکت سازنده در اضای هزینه‌ای ساخت داده شد.

‌مشخصات پهنه D

پهنه D شهرک چیتگر
پهنه D شهرک چیتگر

این ناحیه جدید ( پهنه D  یا پهنه طبیعت ) از شهرک چیتگر، متشکل از ٢٢٠٠ واحد مسکونی است، که وظیفه‌ای ساخت این ناحیه را بنیاد تعاون ارتش بر عهده‌ای شرکت نام آشنای آرشام قرار داده است. این پهنه شامل ۶ برج با نام‌های E١، E٢، E٣، E۴، E۵، E۶ است که در مرحله اتمام گود‌برداری می‌باشند. که دارای تمامی امکانات رفاهی و شهری یک شهرک مدرن را دارا میباشد.

مشخصات برج‌های پهنه e

شرایط پرداخت واحد‌ها

شرایط پرداخت این واحد‌ها به صورت اقساطی است

قیمت امتیاز و خرید و فروش سهام ۲۰ و ۵۰ متری

اگر قصد خرید و یا فروش سهام ۲۰ و ۵۰ متری را در پهنه D شهرک چیتگر دارید ، میتوانید از طریق گروه کارگزاری املاک چیتگر، بدون واسطه و به صورت مستقیم، اقدام به خرید و فروش سهام مورد نظر خود در کنید.

نکات مهم در خصوص سهام ۵۰ متری

چند نکته‌ای مهمی که در این پروژه باید قبل ار خرید و یا انتخاب واحد در نظر بگیرید را در ادامه شرح میدهیم، این موارد بسیار مهم هستند:

  1. حداقل متراژ مورد نظر برای انتخاب واحد: برای انتخاب واحد در این پروژه باید حتماً شما دارای دو عدد سهام ۵۰ متری و یا ۵ عدد سهام ۵۰ متری باشید. (یعنی حداقل متراژ مورد نظر برای انتخاب واحد ۱۰۰ متر میباشد)
  2. شراکت در انتخاب واحد: در صورتی که شما توانایی خرید سهم و اضافه کردن متراژ مورد نظر خود ندارید، بنیاد تعاون ارتش اجازه‌ای شراکت شما با شخصی دیگر در انتخاب واحد را میدهد، یعنی شما و یک و یا چند نفر دیگر، با قراردادن سهام‌های خود در کنار یک دیگر واجد شرایط انتخاب واحد خواهید شد (این شراکت به صورت مستقیم زیر نظر بنیاد تعاون ارتش است و از
  3. شرایط شما و سایر شرکایتان مطلع‌اند)
    خرید خرده متراژ مازاد به صورت اقساطی از بنیاد تعاون: اگر شما تمایل به انتخاب متراژی با واحد‌های به عنوان مثال ۱۰۸ متری دارید، باید متراژ مازاد را به صورت خرد، از بازار یا از تعاونی خریداری کنید، بنیاد تعاون، این متراژ را به صورت اقساط در اختیار اعضای خود قرار میدهد ( در صورت خرید شراکتی، بنیاد تعاون قسط‌های هر شریک را برای همان شخص در نظر میگیرد.

امکانات برج‌های پهنه E

موقعیت مکانی شهرک چیتگر و فاصله آن تا دریاچه چیتگر
موقعیت مکانی شهرک چیتگر و فاصله آن تا دریاچه چیتگر

به صورت کلی، این شهرک مسکونی دارای مدرن‌ترین امکانات مسکونی در سال ۲۰۲۲ است، امکاناتی نظیر: استخر، سونا، جکوزی، لابی و لابی من ۲۴ساعته، پارکینگ، انباری، بالکن، روف گاردن (بام سبز)، سالن اجتماعات، سالن بازی کودکان (مهدکودک)، کافی شاپ، سالن خشکشویی اخصتصاصی برج، سوپر مارکت اختصاصی برج،

متراژ واحد‌های پهنه E

متراژ واحد‌های در نظر گرفته شده برای برج‌های در حال ساخت در این پهنه از ۸۵ الی ۲۰۰ متر میباشند.

نقشه و پلان واحد‌های پهنه D چیتگر

پیش بینی متراژهایی که برای این پروژه در نظر گرفته شده است از ساخت واحد‌هایی با متراژ بین ۸۰ تا ۲۰۰ متر است.

برای مشاهده قایل با کیفیت پلان طبقات روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود فایل با کیفیت پلان طبقات

مدت زمان تحویل واحد‌های سهام توانمند‌سازی

بنیاد تعاون ارتش، مدتی زمانی که برای ساخت این پهنه مسکونی در نظر گرفته است، مدت چهار سال است، موضوعی که این پهنه را نسبت به سایر پروژه‌های شهرک چیتگر متغیر میکند این است که این پهنه به صورت قرارداد قطعی به فروش میرسد، یعنی اگر واحد‌های پروژه دارای تاخیر در تحویل باشند، به صورت روزانه بنیاد تعاون ارتش اجاره واحد‌ها را به اعضا پرداخت خواهد کرد.

با توجه به سیل انبوه پروژه‌های در حال ساخت در منطقه ۲۲ تهران، که قراردادی با مدت زمان باز و بدون جریمه تاخیر در تحویل با اعضای خود میبندند، این پروژه نسبت به سایر پروزه‌هایی که این شرط را ندارند برای خرید و یا سرمایه‌گذاری مناسب‌تر است،

اگر قصد خرید واحد در این شهرک مسکونی و پهنه جدید چیتگر را دارید هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید تا علاوه بر یک مشاوره رایگان  به نسبت بودجه‌ای شما بهترین پروژه را به شما معرفی کنند.

آیا پهنه D برای سرمایه گذاری مناسب است ؟

منطقه B شهرک چیتگر و بررسی آینده‌ی پهنه D برای سرمایه گذاری
منطقه B شهرک چیتگر و بررسی آینده‌ی پهنه D برای سرمایه گذاری

اگر شما این پهنه را برای دید سرمایه گذاری بررسی میکنید در ادامه همراه باشید که ما این پروژه را از منظر سرمایه گذاری بررسی میکنیم.

به نظر کارشناسان کارگزاری املاک چیتگر ، ما این پروژه را برای سرمایه گذاری مناسب میدانیم ،اما چرا ؟

دلیل اول :

قیمت قطعی همراه با جریمه دیرکرد

وجه تمایز بزرگ نسبت به سایر پروژه‌های پیش فروش است، به این دلیل که با توجه به تورم سرسام آوری که در کشور وجود دارد وعدم قطعیت قیمت در خصوص قیمت ساخت، این موضوع را برای شما گنگ میکند که این قیمت این پروژه در انت‌ها چقدر خواهد شد؟ شما چقدر هزینه‌ای ساخت را پرداخت خواهید کرد؟

نسبت به تورم، قیمت چقدر افزایش خواهد داشت و سئوالاتی از این دست، با توجه به انعقاد قرارداد با قیمت قطعی شما تکلیف خود را میدانید که قیمت و شرایط ساخت شما چگونه خواهد بود و برای پولی که برای پرداخت باید داشته باشید برنامه ریزی میکنید و طبق یک برنامه‌ای مشخص عمل خواهید کرد.

دلیل دوم

مطمعن بودن بنیاد تعاون ارتش

دلیل دوم ما این است که در سیل انبوه پروژه‌های در حال ساخت و ناشناس بودن بعضی از تعاونی‌های منطقه ۲۲ تهران بدون هیچ گونه رزومه ساختی، شما با یکی از بزرگترین سازندگان کشور یعنی بنیاد تعاون ارتش طرف حساب هستید.

این موضوع ریسک سرمایه‌گذاری و یا خرید شما را کاهش میدهد و در خصوص قراردادی که با این مجموعه بسته‌اید، خیالی اسوده داشته باشید، به این دلیل که با توجه به رزومه‌ای تعاونی‌های ارتشی و بنیاد تعاون ارتش، به قول‌ها و حرف‌هایی که زده‌اند به درستی عمل کرده اند.

دلیل سوم :

موقعیت بکر و آینده دار شهرک چیتگر

هر روزه تهران در حال گسترش است و فضایی برای ساخت از سمت شرق وجود ندارد و ظرفیت بلند مرتبه‌سازی در تهران نیز روبه اتمام است، راهی جز حرکت به سمت غرب برای توسعه شهری وجود ندارد، اکنون شما شاهد ساخت عظیم‌ترین پروژه‌های مسکونی در غرب تهران میباشید، علت اصلی این موضوع این است که این منطقه همواره با توجه به فضاهای تفریحی و تجاری و امکانات مدرن در حال رشد و توسعه است

رشد و توسعه این منطقه طبق نظر کارشناسان مجموعه کارگزاری املاک چیتگر تا کرج ادامه خواهد داشت و پیوندی بین استان تهران و استان البرز (کرج) به وجود خواهد آمد، تمامی مواردگفته شده، تنها بخشی از آمادگی منطقه ۲۲ تهران و شهرک چیتگر برای تبدیل شدن به یکی از مناطق تهران است، موضوعات گفته شده، آینده‌ای این منطقه را برای سرمایه‌گذاری تضمین خواهد کرد.

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید برای خرید و فروش سهام ۵۰ متری و سهام ۲۰ متری خود در شهرک چیتگر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا به صورت مستقیم و بدون واسطه خرید و فروش سهام شما را انجام دهیم، شماره تماس ارتباط مستقیم با مجموعه ما: ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶ میباشد، همچنین شما میتوانید از طریق صفحه‌ای زیر در مورد مجموعه ما اطلاعات کامل‌تری داشته باشید.

دسترسی‌های پهنه E

دسترسی به بزرگراه ها

بزرگراه شهید خرازی، بزرگراه شهید لشگری، بزرگراه آزادگان، بزرگراه تهران کرج، بزرگراه شهید حکیم، دسترسی  به شاه راه‌های اصلی منطقه ۲۲ تهران در کم‌تر از سه دقیقه مانند، میدان ساحل، میدان موج، میدان دریاچه و…

دسترسی به مراکز خرید

این شهرک مسکونی در نزدیکی، مرکز خرید هایپرمی در بلوار اردستانی، در نزدیکی بزرگ‌ترین مرکز خرید خاورمیانه، ایران مال، مرکز خرید رزمال، پاساژ خلیج فارس در کنار دریاچه چیتگر، مرکز خرید موبایل غرب تهران تماس و… میباشد، همانطور که میدانید، منطقه ۲۲ تهران، یکی از مناطقی است که بیشترین مراکز خرید را در خود دارد و این مراکز خرید نیز بهترین مراکز خرید کشور میباشند.

دسترسی به مراکز تفریحی

منطقه ۲۲ تهران، قلب مراکز تفریحی استان تهران است، فضاهای گردشگری مانند: دریاچه چیتگر، پارک جنگلی چیتگر، باغ ملی گیاه‌شناسی با فاصله‌ای یک دقیقه‌ای و دید و منظره‌ای کامل این فضای سرسبز به برج‌ها بدون مشرف،   همچنین دسترسی به فضای تفریحی مرکز خرید ایرانمال، پارک لتمال کن، پارک تفریحی جوانمردان میباشد.

سوالات متداول

برای خرید سهام های ۵۰ و ۲۰ متری چیتگر چگونه باید اقدام کرد؟

شما باید این سهام ها را از بازار آزاد تهیه کنید ، زیرا عضوگیری به اتمام رسیده است ، برای خرید میتوانید با کارشناسان ما با شماره تماس : ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶ تماس بگیرید ، ما به شما کمک میکنیم تا به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهید.

قیمت سهام های ۲۰ و ۵۰ متری ارتش چگونه است ؟

قیمت سهام های این پروژه با توجه به نرخ تورم شدید و نوسان شدید قیمت درج نگردیده است ،شما میتوانید برای استعلام قیمت و خرید با ما تماس بگیرید.

انتخاب واحد ها چه زمانی است؟

انتخاب واحد اکنون در حال انجام است و به زودی به اتمام خواهد رسید.

ایا این پروژه برای سرمایه گذاری مناسب است؟

طبق نظر کارشناسان ما ، بله ، علت این موضوع را نیز در همین صفحه ذکر کرده ایم که میتوانید مطالعه فرمایید.

مدت تحویل واحد ها چگونه است ؟

مدت تحویل واحد های پهنه D ‌، چهار ساله همراه با جریمه دیرکرد در نظر گرفته شده است.

سازنده پهنه D کیست؟

سازنده این پهنه ، گروه ساختمانی آرشام است ، بنیاد تعاون ارتش وظیفه ای ساخت این پهنه را به این مجموعه محول کرده است.

اشتراک گذاری :
پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *