برج سران مروارید شهر

فهرست مطالب

معرفی پروژه سران مروارید شهر (سران ۱)

برج سران ۱ در قالب یک برج ۳۱ طبقه که ۲۵ طبقه آن مسکونی، ۵ طبقه پارکینگ (منفی) و ۱ طبقه لابی در حال ساخت است، این پروژه اولین پروژه تعاونی مسکن کاشانه همت میباشد، برج سران مروارید شهر به برج کالج نیز شناخته میشد

برج سران مروارید شهر
برج سران مروارید شهر

برج سران مروارید شهر اکنون در حال ساخت طبقات ۱۰ خود میباشد، و پارت جدید آن و اسکلت را نیز در پروژه تخلیه کرده اند.

موضوعی که در خصوص این پروژه بسیار مشهود است و قابل توجه این است که برج سران مروارید شهر به عنوان اولین برج سند دار مروارید شهر شناخته میشود، (این بدین معنا نیست که برج‌های دیگر دارای سند نیستند) این برج در زمانی که به املاک مروارید شهر سند واگذار میکردند، توانست سند خود را سریع‌تر از هر پروژه دیگری بگیرد.

در ادامه به معرفی تعاونی کاشانه همت که شرکت سازنده این پروژه میباشد پرداخته ایم.

معرفی تعاونی کاشانه همت

تعاونی مسکن کاشانه همت
تعاونی مسکن کاشانه همت

تعاونی مسکن سازان کاشانه همت یکی از تعاونی‌های لوکس ساز و برجسته منطقه ۲۲ محسوب میشود، این تعاونی زیر نظر اداره بنیاد تعاون میباشد و به ثبت رسمی رسیده که شماره ثبت تعاونی کاشانه همت ۵۳۹۱۹۸ میباشد.

این تعاونی دارای سه پروژه با نام‌های برج سران۱، پارک سران، سران حکیم میباشد.

متراژ واحد ها

نمای داخلی واحد های برج سران مروارید شهر
نمای داخلی واحد های برج سران مروارید شهر
 • ۱۰۲ متر ۲ خواب
 • ۱۲۰متر  ۲ خواب
 • ۱۳۰متر ۲ خواب
 • ۱۵۵ متر ۳ خواب (یک خواب مستر)

امکانات برج سران ۱

برج سران مروارید شهر
برج سران مروارید شهر
 • استخر و سونا و جکوزی
 • لابی لاکچری و مجلل
 • هلی پد
 • روف گاردن
 • پارکینگ و انباری و بالکن
 • ۴ لاین آسانسور پرسرعت هتلینگ
 • پارکینگ مازاد میهمان
 • برق اظطرای
 • نورپردازی برج
 • دوربین مداربسته
 • سالن اجتماعات
 • سالن ورزش
 • مهدکودک
 • خشک شویی مرکزی

تعداد واحد در طبقه

تعداد واحد در طبقات این برج ۵ و ۶  طبقه میباشد. که به واحد‌های شمالی و جنوبی تقسیم میشود.

قرار داد ساخت پروژه سران کاشانه همت

قرارداد ساخت پروژه کاشانه همت متری ۵.۵۰۰.۰۰۰ به صورت عللحساب است.

قرادادی که تعاونی با اعضای خود بابت پروژه سران بسته بابت میانگین متراژ واحد ۱۳۰ متر است، به این صورت که زمانی که اعضا اقدام به انتخاب واحد میکنند، متراژ و واحد مورد نظر خود را انتخاب میکنند، سپس تعاونی مابه التفاوت قیمت را محاسبه کرده و ادامه‌ی اقساط عضو بر آن اساس تغییر میکند،

به عنوان مثال اگر شما یک متراژ ۱۰۰ متری را انتخاب کنید تعاونی اقساط پرداختی شما را کاهش داده  و عضو مابقی آن اقساط را پرداخت میکند.

واریزی به روز پروژه سران مروارید شهر

واریزی به روز پروژه کاشانه همت تا تاریخ: ۱۴۰۰/۲/۲۱   ۶۷۶ میلیون تومان است

جدول اقساط برج سران

قرارداد ساخت برج سران مروارید شهر

( موردی که باید به شما اعلام کنم در خصوص، متراژ ۱۳۰ متری میباشد که در قرارداد ساخت ذکر شده است،   تعاونی با اعضای خود براساس متراژ ۱۳۰ متر قرارداد خواهد بست ، و اقساط ساخت را براساس این متراژ خواهد گرفت، حالا شاید با خود بگویید که اگر من متراژ کمتر یا بیشتر از ۱۳۰ متر انتخاب کردم چه میشود؟

در پاسخ سئوال شما باید بگویم که تعاوی مابه التفاوت هزینه را محاسبه میکند و مابقی را در صورت متراژ بزرگتر از شما دریافت میکند و درصورت این که متراژ کم‌تری انتخاب کردید از اقساط ساخت شما کسر خواهد شد.

قیمت امتیاز برج سران ( سران۱)

آیا میدانید منظور از امتیاز چیست؟ اگر تمایل دارید که با مفهوم امتیاز بیشتر آشنا شوید میتوانید وارد این صفحه شوید.

امتیاز پروژه های پیش فروش چیست؟

در خصوص قیمت امتیاز پروژه برج سران ۱ باید به شما گفت که با توجه به شرایط موجود در بازار و افزایش قیمت امتیاز  به سرعت از درج قیمت معذوریم اما برای استعلام دقیق قیمت با مشاوران ما تماس بگیرید تا علاوه بر ارائه قیمت، شما را در خصوص پیش خرید نیز راهنمایی کنند

ما به عنوان کارگزار رسمی ، بدون واسطه کمک میکنیم تا شما خریدی بدون دغدغه داشته باشید.

سازه و بنای برج

برج سران مروارید شهر (سران ۱)
برج سران مروارید شهر (سران ۱)

به جرئت میتوان گفت که سازه‌ای برج سران، یکی از بهترین سازه‌های منطقه ۲۲ تهران است، در این برج از معماری جدیدی در ساخت استفاده شده است که از تشکیل و آمیخته شدن بتن و اسکلت است، مدل ساخت سازه‌ای این برج به صورت سوپر فریم میباشد، به صورتی که در مرکز برج، از بتن استفاده شده، و در کنار آن ستون‌ها سوار شده‌اند.

علاوه بر این که تیر‌ها به ستون‌ها وصل میشون، هسته‌ای مرکزی برج نیز با ستون‌ها تنیده شده و یک سازه‌ی مقاوم و  قوی ساخته به صورتی که این سازه توانایی مقاومت در برابر ۹ ریشتر زلزله را دارد.

از این نوع سازه در برج های شناخته شده ای در ایران نیز استفاده شده است ، مانند مرکز تجارت جهانی شماره دو تبریز

چشم انداز برج سران مروارید شهر کاشانه همت

برج سران دارای دو چشم‌انداز شمالی و جنوبی میباشد، چشم‌انداز شمالی برج به سمت کوهستان میباشد که در زمستان و تابستان دامنه‌ای سرسبز و یا برفی کوه را مشاهده خواهید کرد، از سمت جنوب نیز دید ابدی و بدون مشرف به سمت بافت مسکونی شهر را دارد.

چرا برج سران بهترین گزینه برای پیش فروش در مروارید شهر میباشد؟

سند دار بودن زمین:  با توجه به این که زمین برج سران قبل از فروش به تعاونی کاشانه همت متعلق به سازمان بازنشستگی شهرداری بوده، خود شهردرای تهران به سرعت و به عنوان اولین برج مروارید شهر به این پروژه سند دادند و یک سند شسته رفته است وهیچ گونه مشکلی ندارد همین موضوع خیال یک سرمایه گذار و یا یک خریدار معمولی را برای خرید مطمعن خواهد کرد که خدایی ناکرده مشکلی به وجود نخواهد آمد.

قرار داد ساخت مناسب: قرارداد ساخت این پروژه نسبت به امکانات تعبیه شده در این برج، بسیار مناسب می‌باشد. قراردادی که متری ۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان میباشد! عددی که با توجه به تورم موجود بسیار معقول و مناسب است.

شرایط پرداخت سبک و مناسب: همانطور که در جدول اقساط مشاهده کردید، شرایط پرداخت ومبلغ اقساط این پروژه نسب به سایر پروژه‌ها که با اقساطی نیز ماهیانه ۱۰۰ میلیون تومان بسیار مناسب است و عددی معقول، برای افرادی که میخواهند صاحب خانه شوند.

لوکیشن برج سران ۱

موقعیت مکانی برج سران مروارید شهر
موقعیت مکانی برج سران مروارید شهر

این برج در قطعه S۱ مروارید شهر واقع شده، (در بافت جنوبی مروارید شهر)

دسترسی برج سران نسبت به منطقه ۲۲

این برج در کنار بزرگراه حکیم  قرار دارد وبا خروج از پارکینگ و خروج از اولین فرعی شما در بزرگراه قرارخواهید گرفت  و به راحتی به هر سوی منطقه ۲۲ تهران که بخواهید میتوانید بروید و به بزرگراه‌های اصلی تهران نظیر: بزرگراه خرازی ، بزرگراه شهید لشگری، آزادگان، اتوبان تهران کرج و… دسترسی دارد.

همچنین به مراکز خرید اطراف، شهرک دانشگاه شریف، الهیه غرب و همچنین پارک و دریاچه چیتگر، مترو وردآورد، ایستگاه پمپ بنزین و…. دسترسی سه دقیقه‌ای دارد.

سوالات متداول

برج سران مروارید شهر متعلق به کدام تعاونی است ؟

این پروژه متعلق به تعاونی مسکن سازان کاشانه همت میباشد ، و به عنوان اولین پروژه این تعاونی میباشد.

نحوه خرید مستقیم برج سران مروارید شهر چگونه است؟

شما میتوانید برای خرید مستقیم واحد در برج سران مروارید شهر با ما که به عنوان کارگزار و نماینده رسمی پیش فروش این برج میباشیم در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری :
پست های مشابه

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *