تعاونی توسعه مسکن همت

فهرست مطالب

شرکت تعاونی مسکن توسعه مسکن همت با شماره ملی: ۱۴۹۴۹۱۵۹۷۴و شماره ثبت: ۵۶۲۳۰۳ ، در تاریخ: ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ به ثبت رسیده است. یکی از تعاونی‌های خصوصی در منطقه ۲۲ تهران، است این تعاونی تا کنون دو پروژه با نام رومنس مروارید شهر  و رومنس حکیم عضوگیری کرده و در حال ساخت است.

رئیس هیئت مدیره این تعاونی آقای حمید رضا خدایاری است.

پروژه های تعاونی توسعه مسکن همت

همانطور که اشاره کردیم این تعاونی در حال حاضر دو پروژه دارد.

پروژه رومنس مروارید شهر

پروژه رومنس در منطقه مروارید شهر قرار دارد که جزو پروژه‌های مروارید شهر می‌باشد و دسترسی آسانی به اتوبان‌های حکیم، همت و تهران کرج دارد و این منطقه به علت قرارگیری در دامنه کوه دارای چرخش هوا و در نتیجه آب و هواب بسیار مطلوب و دور از آلودگی است که همین دلیل کافی برای انتخاب این برج بین املاک منطقه ۲۲ چیتگر می‌باشد. نزدیکی این منطقه به مراکز تفریحی و تجاری مثل شهربازی هزار و یک شهر و ایرانمال، باغ ملی گیاهشناسی و… از مزیت‌های دیگر این پروژه است.

پروژه رومنس حکیم

رومنس حکیم در منطقه ۲۲ تهران، غرب دریاچه چیتگر، تقاطع اتوبان شهید همدانی و بلوار اردستانی اجرا و ساخته خواهد شد. موقعیت این پروژه از شرایط خوبی به لحاظ دسترسی به امکانات شهری و امکانات رفاهی برخوردار می‌باشد که در کنار اعتبار تعاونی سازنده، شرایط معقولی را برای سرمایه‌گذاری فراهم کرده است.

پروژه رومنس حکیم یکی از برج‌های پیش فروش چیتگر از نظر موقعیت جغرافیایی و مکانی، یک بنای فوق العاده و کم نظیر در منطقه ۲۲ تهران میباشد.

موقعیت مکانی عالی پروژه رومنس حکیم علاوه بر اینکه ساکنان این برج را از هوای سالم در منطقه‌ای عاری از ترافیک و آلودگی صوتی برخوردار می‌کند، دسترسی آسان و سریع کارکنان این برج را به شریان‌های مواصلاتی غرب پایتخت، از جمله آزادراه تهران-کرج و بزرگراه خرازی میسر می‌سازد.

رای
اشتراک گذاری :
پست های مشابه

تعاونی توسعه مسکن همت

شرکت تعاونی مسکن توسعه مسکن همت با شماره ملی: ۱۴۹۴۹۱۵۹۷۴و شماره ثبت: ۵۶۲۳۰۳ ، در تاریخ: