نیکان سازه سدید

شرکت نیکان سازه سدید

فهرست مطالب

نیکان سازه سدید؟ آیا شما نیز این نام را شنیده‌اید و یا با این شرکت آشنا هستید و یا قصد خرید واحد در یکی از پروژه‌های این شرکت را دارید و می‌خواهید با این شرکت کمی بیشتر آشنا شوید، پس با ما همراه باشید تا به‌صورت کامل شما را با این مجموعه آشنا کنیم.

نیکان سازه سدید

[presto_player id=2245]

شرکت نیکان سازه سدید با شماره ثبت ۶٣۶٨١٩ در سال ١٣٨٨ فعالیت ثبت شده خود را آغاز کرد، طبق گفته‌های مدیرعامل این مجموعه نیکان سازه سدید سابقه‌ای فعالیتی بالغ‌بر ٢٠ سال را دارد که سابقه‌ای ثبت شده تحت نام شرکت به ١٣ سال برمی گردد، این شرکت علاوه بر فعالیت‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز به فعالیت‌های مختلفی مانند سد‌سازی نیست مشغول است که در ادامه تمامی فعالیت‌های شرکت را برای شما شرح خواهیم کرد.

نیکان سازه سدید یک تعاونی است یا یک هلدینگ ؟ سئوالی که مخاطبان زیادی از ما  پرسیده اند ، باید بگوییم که نیکان سازه یک هلدینگ ساختمانی است و یک تعاونی مسکن نیست

مدیرعامل شرکت نیکان سازه سدید

قربان داهیم مدیرعامل نیکان سازه سدید
قربان داهیم مدیرعامل نیکان سازه سدید

مهندس قربان داهیم متولد سال ۱۳۵۱ درس خوانده در رشته ای مهندسی عمران ، مدیرعامل شرکت نیکان سازه سدید میباشند ، شرکت نیکان سازه سدید با هدف ساخت برج و آپارتمان با متریال ایرانی درجه یک و با کیفیت ساخت بسیار بالا اقدام به ساخت پروژه های ساختمانی کرد. شرکت نیکان سازه در حوزه های :

زمینه های فعالیت نیکان سازه سدید

حوزه های فعالیت نیکان سازه سدید
حوزه های فعالیت نیکان سازه سدید

پروژه‌های راه‌سازی شامل اتوبان‌ها، بزرگراه‌ها، راه‌های فرعی و اصلی، سیستم‌های حمل‌و‌نقل. طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های عمرانی و ساختمانی، ساختمان‌های بتنی و فلزی، احداث مجتمع‌های تفریحی و گردشگری، جایگاه سوخت، پارکینگ‌ها، محوطه سازی‌ها، استخر‌ها و سوله‌ها. طراحی و اجرای پروژه‌های آب شامل سدسازی سد‌های خاکی و بتنی، سیل بند‌ها، حفاری و احداث تونل، پل‌سازی، شبکه‌های آبیاری و زهکشی‌های روباز و بسته،، تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب، انتقال خطوط آب، برق، گاز، ساخت منابع ذخیره آبی، زمینی و هوایی. اجرای کلیه امور مرتبط به تاسسیات از قبیل مکانیکال، متریکال، هیدرو مکانیکی، سیستم سرد کننده ساختمان، تاسیسات و تجهیزات ساختمان، آب، برق، گاز، فاضلاب، نصب و راه اندازی نگهداری، انواع عایق‌های حرارتی و رطوبتی و صوتی، سیستم تهویه هوا، ساخت و تولید ابزار دقیق سرمایه‌گذاری در امر انبوه‌سازی مسکن و شهرک‌سازی و واحد‌های تجاری مسکونی نام برد.

لوکس سازی در نیکان سازه سدید

طبق بررسی های تیم ما ، شرکت نیکان سازه سدید تمامی پروژه های خود را با بهترین متریال ساخت میسازد. متریالی درجه ۱ و برج هایی با بهترین امکانات ، میتوان گفت ، ساخت پروژه های لوکس و بی نظیر یکی از ارکان اصلی و اهداف نیکان سازه است.

پروژه های نیکان سازه سدید

پروژه های نیکان سازه سدید
پروژه های نیکان سازه سدید

شرکت نیکان سازه سدید در حال حاضر در حال ساخت ۶ پروژه با نام برج تریتیوم ۱ الی ۶ میباشد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت و آن ها را معرفی میکنیم.

پروژه تریتیوم البرز

پروژه تریتیوم البرز به نام بلندترین برج استان البرز شناخته میشود و در قالب یک برج ۲۳ که شامل ۱۷ طبقه مسکونی و ۵ پارکینگ و ۱ طبقه لابی میباشد. موضوعی که در برج‌های تریتیوم حائز اهمیت است طراحی خاص این پروژه میباشد، طراحی به شکل سه بال (مانند آرم شرکت بنز) که در ادامه در تصاویر پروژه با این سبک طراحی آشنا می‌شوید.

تریتیوم البرز
تریتیوم البرز

به‌صورت کلی پروژه از دو تیپ متراژ ۱۲۶ و ۱۴۱ متری ۲ خواب تشکیل شده و در طبقات آخر پنت هاوس با متراژ ۲۶۳ متر ۳ خواب قرار دارد.

امکانات رفاهی برج : استخر، سونا، جکوزی، لابی لوکس و مجلل همراه با لابی من ۲۴ساعته، سالن ورزش، سیستم هوشمند BMS، سالن اجتماعات ۴ لاین آسانسور نفربر و ۲ لاین باربر

برج تریتیوم ١

برج تریتیوم ١، نماد ساخت، نماد سرعت، نماد لوکس بودن در منطقه ٢٢، برجی بی‌نظیر که در کنار دریاچه چیتگر ساخته شد، این پروژه اولین پروژه‌ای ساخته شده نیکان سازه سدید در منطقه ٢٢ است و با همین پروژه بی‌نظیر کیفیت کار و سرعت خود را این شرکت سازنده ثابت کرده است، پیشنهاد میکنیم که اگر می‌خواهید با سبک کاری نیکان سازه آشنا شوید این پروژه را از نزدیک ببینید.

تریتیوم 1
تریتیوم ۱

پروژه‌ای که از ٢۶ طبقه تشکیل شده و دارای امکانات رفاهی کاملی نظیر : استخر، سونا، جکوزی، سالن اجتماعات، باشگاه، بام سبز، لابی من ٢۴ ساعته، اتاق سرایداری ٢۴ ساعته و… میباشد. تمامی واحد‌ها دارای پنجره‌های قدی میباشند، چشم‌انداز بینظیر دریاچه چیتگر از این پروژه نمایان است. پروژه تریتیوم ١ فاصله‌ای سه دقیقه‌ای تا دریاچه چیتگر دارد.

پروژه تریتیوم ۲

دومین پروژه ی ساخته شده توسط نیکان سازه سدید که در شمال منطقه ۲۲ واقع شده است. این برج شامل ۱۵ طبقه مسکونی، یک طبقه لابی مجلل و چهار طبقه پارکینگ و انباری می باشد. همچون سایر پروژه های نیکان سازه ، این پروژه نیز از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است.

تریتیوم 2
تریتیوم ۲

متراژ واحد های این برج ، ۱۰۹ ، ۱۱۴ متر (دو خواب)  و ۱۳۱ متر (سه خواب) می باشد.

لوکس سازی در این پروژه نیز مانند سایر پروژه های دیگر تریتیوم در نظر گرفته شده و از بهترین متریال در این پروژه استفاده میشود.

پروژه تریتیوم ۳

پروژه تریتیوم 3
پروژه تریتیوم ۳

تریتیوم ۳ ، نیگن غرب منطقه ٢٢ است که در محله مروارید شهر واقع شده است. تشکیل شده از ۱۳ طبقه که ۱۰ طبقه آن مسکونی و ۲ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه لابی بینظیر است.

متراژ واحد های این پروژه : ۱۳۳ متر (سه خواب) ، ۱۲۶ متر مربع، ۱۲۲ متر، ۱۱۷ متر  که دو خواب هستند.

پروژه تریتیوم ۴

پروژه تریتیوم 4
پروژه تریتیوم ۴

این برج ۲۳ طبقه که ۱۹ طبقه آن مسکونی و یک طبقه لابی و  ۳ طبقه پارکینگ و مشاعات دارد مانند تریتیوم ۱ پروژه ای لوکس و بینظیر است، بینظیر از هر نظر امکانات ، موقعیت مکانی ، ساخت و… ، و در غرب منطقه ۲۲ ( مروارید شهر واقع شده است )

متراژ واحد ها : ۱۳۲ متر ، ۱۳۸ متر  ، ۱۴۲ متر،۱۵۰ متر که همگی سه خواب میباشد

پروژه تریتیوم VIP

پروژه تریتیوم VIP
پروژه تریتیوم VIP

تغییری جدید در معماری و ساخت در منطقه ۲۲ با پروژه تریتیتوم VIP ، اولین برج باغ سوپر لوکس منطقه ۲۲ با سبک معماری و ساخت ساختمان های انگلیسی با حیاط اختصاصی برج که ساکنین در طبقات چشم انداز این حیاط مشجر و اختصاصی را نیز خواهند داشت.

پروژه ای ترتیتوم VIP در لوکیشنی بی نظیر با بهترین دسترسی در نزدیکی دریاچه چیتگر و در قلب شهرک گلستان است.  این پروژه از ۹ بلوک مجزا که  ۱۶ طبقه  اند تشکیل شده است.

ما نماینده انحصاری شرکت نیکان سازه سدید هستیم  ، برای خرید واحد در هریک از پروژه های این شرکت هم اکنون با  ما تماس بگیرید و به صورت مستقیم از شرکت خرید کنید.

شماره تماس مستقیم ما : ۰۹۳۵۱۸۰۸۰۷۶

(برای تماس مستقیم بر روی شماره کلیک کنید)

رای
اشتراک گذاری :
پست های مشابه
شرکت نیکان سازه سدید

نیکان سازه سدید

نیکان سازه سدید؟ آیا شما نیز این نام را شنیده‌اید و یا با این شرکت