تعاونی کارکنان شرکت نفت

فهرست مطالب

امروزه تأمین مسکن یکی از اساسی‌ترین مسائل زندگی شهری است و فراهم بودن آن موجب برطرف شدن بخش عمده‌ای از مشکلات ساکنان اینگونه جوامع خواهد شد. قطعاً حل این معضل بزرگ نیازمند عزمی بزرگ، وگردهم آمدن و دست دردست هم نهادن نیز می‌تواند یکی از راه کارهای گشایش چنین گرهی باشد. لذا جمعی از همکاران ادارات مرکزی شرکت ملی نفت برآن شدند تا به عنوان بنیانگذاران یک تشکل صنفی بزرگ، نسبت به تأسیس یک شرکت تعاونی مسکن برای پرکردن خلاء مذکور میان کارکنان چنین مجموعه‌ای مبادرت نمایند.

براین اساس با همکاری اداره کل تعاون استان تهران و دعوت از کارکنان ادارات مرکزی شرکت برای تشکیل اولین مجمع عمومی و تصویب اساسنامه و انتخاب هیأت رئیسه شرکت تعاونی مسکن اهتمام نموده و عملاً آغاز فعالیت رسمی آنرا پس از طی تشریفات قانونی از تاریخ ۱۹/۸/۸۷ با شماره ثبت ۳۳۱۵۳۵ برای عضوگیری جامع‌تر به کلیه همکاران واجد شرایط خود اعلام نمودند.

پروژه های در حال ساخت تعاونی شرکت نفت

پروژه آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب یکی از پروژه‌های در حال ساخت تعاونی مسکن مسکن شرکت نفت است. که از  ۲ بلوک ۲۵ طبقه میباشد که ۲۰ طبقه از آن مسکونی، ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه پارکینگ و انباری و مشاعات است. برج دارای ۲۷۳ واحد میباشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
اشتراک گذاری :
پست های مشابه