تعاونی آشیان آفرین آسایش

تعاونی مسکن آشیان آفرین آسایش

فهرست مطالب

شرکت تعاونی آشیان آفرین آسایش

این شرکت تعاونی نیز یکی از تعاونی‌های سازنده در منطقه ۲۲ تهران است. و در حال ساخت ۳ پروژه با نام‌های اطلس میباشد.

پروژه های تعاونی

اطلس ۱

پروژه اطلس ۱ (ساختمان خاتم) در قسمت شمال دریاچه شهدای خلیج فارس (دریاچه چیتگر) واقع شده است که دارای موقعیت عالی هم از لحاظ دسترسی و هم از لحاظ مکانی می‌باشد. این پروژه شامل ۱۲ طبقه (۵ طبقه  منفی، ۱ طبقه لابی، ۶ طبقه مسکونی) است که هر طبقه مسکونی دارای ۳ تیپ متراژ (۱۲۶.۱۴۳ و ۱۶۲ متری) می‌باشد.

اطلس ۲

پروژه اطلس ۲ (برج خاتم) در قسمت مروارید شهر منطقه ۲۲ واقع گردیده است. این پروژه دارای ۱۴ طبقه (۲ طبقه منفی، ۱ طبقه لابی، ۱۱ طبقه مسکونی) که هر طبقه مسکونی دارای متراژ‌های متفاوت و از کلیه جهات دارای نورگیر می‌باشد. اسکلت این پروژه از جنس بتن است.

اطلس ۳

پروژه مسکونی – تجاری – اداری اطلس ۳ (پروژه خاتم) با پلاک ثبتی ۱۹۱۹ و موقعیت بسیار عالی و دارای چشم‌انداز عالی به دریاچه چیتگر و دسترسی سریع به اتوبان شهید خرازی از شمال، بلوار کاشان از شمال شرقی، بلوار و میدان موج از جنوب و جنوب غربی و خیابان میلاد ۲ از شمال است. پلاک مذکور دارای ۵۰۰۴/۱۹ متر مربع مساحت و ۳ بلوک (C، B، A) می‌باشد که دو بلوک A و B به صورت تیپ طراحی شده است. از دیگر مشخصه‌های این پروژه علاوه بر کاربری مسکونی – تجاری و اداری آن می‌توان به دسترسی آسان آن به مترو چیتگر با فاصله زمانی ۵ دقیقه، دسترسی سریع و آسان به خطوط اتوبوسرانی اشاره نمود.

رای
اشتراک گذاری :
پست های مشابه