شرکت تعاونی ابنیه آکام

فهرست مطالب

معرفی تعاونی ابنیه آکام

تعاونی ابنیه آکام، مطمعن! روزومه‌ای قوی! با سابقه!

اگر در منطقه ۲۲ گشتی زده باشید و به دنبال انجام یک پیش خرید معتبر باشید، بدون شک نام تعاونی ابنیه آکام را شنیده اید. اولین پروژه تعاونی ابنیه آکام در سال ۱۳۹۵ آغاز به کار کرد، در آن زمان تصور عام به این صورت بود که شاید این تعاونی، به عنوان یک تعاون جدید سرعت و تخصص آنچنانی نداشته باشد! اما در همان ابتدای کار با سرعت بالای ساخت و ساز و کیفیت بینظر خود نظر همگان را عوض کرد!

مدیرعامل تعاونی ابنیه آکام

مدیرعامل تعاونی ابنیه آکام آقای سعید پرهیزکار است که درگذشته یکی از اعضای تعاونی سپاه بوده و رزومه‌ای خوبی را برای خود ساخته است! از تعاونی اتحادیه رسا را میتوان به عنوان اولین تعاونی سازنده در منطقه ۲۲ یاد کرد.

پروژه‌های در حال ساخت تعاونی ابنیه آکام

تعاونی ابنیه آکام چندین پروژه‌ای مختلف را ساخته و تحویل اعضای خود داده است،   ساخت اولین پروژه خود را  با نام مانیا  آغاز کرد، این پروژه در نمک آبرود است و هم اکنون به اتمام رسیده سپس  در سال ۱۳۹۶ پا به منطقه ۲۲ تهران نهاد و اولین پروژه‌ای خود را با نام نارنجستان ۱ آغاز کرد. این پروژه پروژه‌ای منحصر به فرد و خاص بود متراژ واحد‌های این پروژه ۱۳۰ متر است. که در ۲ بلوک با تعداد طبقات ۱۱ طبقه در بلوار کوهک قرار دارد.

نارنجستان ۱

سپس در هنگام ساخت پروژه‌ی نارنجستان ۱ که خود را از نظر سرعت و کیفیت ساخت شناسانده بود، اقدام به عضوگیری پروژه نارنجستان ۲ کرد.

نارنجستان ۲

نارنجستان ۲ نیز مانند پروژه‌ای اول این پروژه این تعاونی از کیفیت و سرعت بالایی نسبت به سایر پروژ‌های منطقه برخوردار بود، همین موضوع باعث شده  که این تعاونی خود را به مصرف کنندگان بشناساند و اعتماد عام را جلب کند. پروژه نارنجستان ۲ در اواخر سال ۱۳۹۷  آغاز به کار کرد.

نارنجستان ۳

در ابتدای سال ۹۸ بعد از اعتماد سرمایه گذاران و مشتریان تعاونی این تعاونی به درخواست اعضا اقدام به عضوگیری و ساخت پروژه سوم خود با نام پروژه نارنجستان ۳ کرد، این پروژه طی یک روز عضوگیری شد و فروشش به پایان رسید. این موضوع یک اتفاق بینظیر در منطقه ۲۲ محسوب میشد. همین موارد باعث شده بود که این تعاونی به عنوان یکی از برترین تعاونی ها و برند ها منطقه ۲۲ تبدیل شود. و به هر املاکی که در منطقه ۲۲ سر برنید این تعاونی را به عنوان یک تعاونی معتبر به شما معرفی میکند.

نارنجستان ۴

در ابتدای سال ۱۳۹۹ پروژه ای چهارم این تعاونی با نام نارنجستان ۴ در مروارید شهر آغاز شد و مانند پروژه های قبلی این تعاونی از این پروژه نیز به شدت استقبال شد. به دلیل حجم تقاضای بالا و خواست مردم ، این تعاونی تصمیم گرفت که واحد ها را به صورت ۶ دانگ به فروش برساند تا نیاز تمامی متقاضیان را برآورده کند.

پروژه نارنسجتان ۴ به عنوان یکی از بهترین و مطمعن ترین پروژه های مروارید شهر است که زمین این پروژه دارای سندی تک برگ به نام تعاونی است. گودبرداری این پروژه نیز در انتهای سال ۱۳۹۹ اغاز شد و اکنون این پروژه در حال نازک کاری است

شما میتوانید برای خرید و فروش واحد خود در این پروژه با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا مشاوران ما شما را در امر پیش خرید همیاری کنند.

رای
اشتراک گذاری :
پست های مشابه

شرکت تعاونی ابنیه آکام

معرفی تعاونی ابنیه آکام تعاونی ابنیه آکام، مطمعن! روزومه‌ای قوی! با سابقه! اگر در منطقه